O firmie Historia firmy

Założenie firmy

Powstaliśmy w tym samym roku, w którym na Polski rynek wszedł międzynarodowy koncern Unilever, wprowadzając m.in. popularną markę herbaty, którą w zaciszu swoich mieszkań piją nasi zadowoleni klienci

1993
Założenie firmy

Osiedle Rodziewiczówny

Lata 2010 - 2012 to okres intensywnej pracy przy naszej największej inwestycji - Osiedlu Rodziewiczówny. 3 budynki, 141 mieszkań i doskonała lokalizacja - za słowami patronki osiedla “daje każdemu żyć, jak chce”.

2010
Osiedle Rodziewiczówny

Nowa siedziba firmy

Wszystkim, którzy nie mieli okazji nas jeszcze odwiedzić, z dumą przedstawiamy naszą nową siedzibę - nowoczesny, przeszklony budynek z pięknym widokiem powstał dzięki pracy naszego zespołu. To komfortowe miejsce spotkań z klientami, w którym można obejrzeć plany osiedli i projekty branżowe.

20 17
Nowa siedziba firmy

Osiedle Grafitowe

W 2018 i 2019 roku skupiliśmy się na budowie Osiedla Grafitowego. Dwa nowoczesne budynki, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze, wyróżniają się elegancką stylistyką oraz przemyślanymi, wygodnymi układami mieszkań.

20 18
Osiedle Grafitowe

Osiedle Sportowe

Nasza najnowsza inwestycja to kompleks dwóch budynków obejmujący 86 funkcjonalnych mieszkań. Świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy oraz pobliskie tereny rekreacyjne sprawią, że tu każdy znajdzie pełne pole do popisu dla realizacji swoich marzeń.

20 20
Osiedle Sportowe

Zrealizowane inwestycje Galeria zdjęć

Osiedle Rodziewiczówny

Budynek mieszkalny ul. Narutowicza

Budynek mieszkalny ul. Okrzei

Osiedle Grafitowe

Osiedle Lawendowa Polana

Szybki kontakt

Szybki kontakt Dane Kontaktowe