Okrzei

Karty mieszkań

 

NASZA KOLEJNA INWESTYCJA JUŻ W SPRZEDAŻY !
WŁASNE MIESZKANIE W ZASIĘGU RĘKI !


Lubisz komfort? Podoba Ci się nowoczesna architektura?
Liczy się dla Ciebie łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych?


NASZA NOWA INWESTYCJA SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA.

Nowo budowany budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Okrzei to nasza nowa inwestycja na rynku nieruchomości, która doskonale wpisuje się w dynamiczną i pełną energii okolice. Dobra komunikacja z centrum miasta oraz rozbudowana infrastruktura wokół (szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy i inne punkty usługowe) to doskonały kompromis dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania.

Inwestycja przy ul. Okrzei to jedno klatkowy kameralny budynek zlokalizowany w środku miasta, który posiada cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podziemną. W budynku znajduje się 16 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 39m2 (2-pokojowe) do 57m2, (3-pokojowe) z aneksami kuchennymi. Każde mieszkanie posiada balkon.
W kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowane zostały komórki lokatorskie, które są przyporządkowane i oferowane w cenie mieszkania. Na terenie inwestycji znajdują się przyporządkowane do lokali zewnętrzne miejsca postojowe. Inwestycja przy Okrzei w Malborku, to elegancka i nowoczesna inwestycja z jasną elewacją, wzbogacona miejscowo elementami nawiązującymi kolorem i fakturą do drewna. Mieszkania są również dostępne w programie MDM co oznacza, że koszt zakupu własnego mieszkania będzie zdecydowanie niższy.

Rozpoczęcie budowy planujemy na grudzień 2015 r., ukończenie inwestycji grudzień 2016 r.
Sprzedaż mieszkań już ruszyła.
Zamieszkaj w sercu miasta!
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.