Lawendowa Polana budynek B

Plany budynku Karty mieszkań

„LAWENDOWA POLANA” II ETAP INWESTYCJI JUŻ W SPRZEDAŻY

O INWESTYCJI
Inwestycję OSIEDLE LAWENDOWA POLANA tworzą dwa czterokondygnacyjne nowoczesne budynki wielorodzinne. Budynek B to II etap zabudowy mieszkalnej powstający przy ul. Tadeusza Kotarbińskiego w Malborku w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Południe. W ofercie posiadamy 28 przestronnych mieszkań dwu i trzy- pokojowych o powierzchniach od 34 m2 do 60 m2. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby spełniały oczekiwania każdego klienta. Istnieje możliwość łączenia dwóch sąsiednich mieszkań w większe powierzchniowo wraz z zastosowaniem indywidualnych zmian aranżacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z układem i rozmieszczeniem mieszkań w zakładce „karty mieszkań”. W każdej klatce zaprojektowano cichobieżną windę oraz przestronne klatki schodowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Do każdego z mieszkań przypisana jest komórka lokatorska. Dla wszystkich właścicieli mieszkań proponujemy niezależne garaże o metrażach od 17,51 m2 do 29,57 m2 lub miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym.

LOKALIZACJA
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Lawendowa Polana pełna infrastruktura, w tym : szkoły, przedszkola, przychodnie, poczta, apteki, kościół oraz liczne sklepy i boiska sportowe. Wszystko to sprawia, że wszystkie potrzeby można zrealizować ze spokojem, nie opuszczając najbliższego otoczenia. Taka jest właśnie Lawendowa Polana- idealne miejsce do zamieszkania.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Mieszkania będą przekazywane w stanie deweloperskim : stolarka okienna PCW, drzwi wejściowe do lokalu, tynki, posadzki, instalacje elektryczne z osprzętem, instalacja telekomunikacyjna w technologii światłowodowej, TV, instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.
 
TERMIN REALIZACJI INWESTYCJI
Planowany termin oddania do użytku inwestycji Lawendowa Polana II etap to I kwartał 2021 r.
W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do Działu Sprzedaży - Stare Miasto 28 w Malborku od pn - pt w godzinach 7:30 - 15:30. 

ZAPRASZAMY